Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Emisje PKOBP i PGE?

Zgłoś do moderatora
w 2010 r jeszcze będzie wiedział mniej mógł mniej mianowicie : trwają prace nad ustawą
która pozwoli wypożyczać /odpłatnie / akcje najbardziej płynnych spółek giełdowych o minimalnym dziennym obrocie 5 000 000 zł czyli głównie z wig20 chociaż nie tylko / głównie pod grubych kontraktowców /
akcje byłyby wypożyczane z OFE gdzie obecnie zalega martwych / nie będących w aktywnym obrocie sesyjnym / 28,5 % wszystkich akcji sp. giełdowych co stanowi 47,9 mld. zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.