Forum Giełda +Dodaj wątek

Egger zainteresowany inwestycją w Pfleiderer

Zgłoś do moderatora
Austriacki koncern Egger może być zainteresowany inwestycją w niemiecki Pfleiderer - wynika z informacji "Rz". Nie wiadomo jednak, czy Egger chciałby przejąć część aktywów spółki, czy stać się jej wiodącym udziałowcem, poprzez np. objęcie akcji nowej emisji. - Nie komentujemy rynkowych plotek - informuje Christina Werthner odpowiedzialna za komunikację w grupie Egger. Do zamknięcia tego wydania "Rz" nie uzyskała komentarza Pfleiderera w tej sprawie. Koncern jest głównym udziałowcem notowanego na GPW Grajewa - kontroluje 65,1 proc. głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy

http://finanse.wp.pl/kat,7069,title,Przeglad-prasy-gospodarczej-wtorek-28-grudnia,wid,12983076,wiadomosc.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.