Wielu pisze o emocjach i co dalej.w prospekcie do sadu na jutro jest caly obraz upadku cedc-powody,okolicznosci i historia ubrane w wyjasnienia,opisy i terminy prawne.Wynik jest jasny cedc wypada z nasdaq i bedzie na OTC ,cena akcji pare centow i trading bedzie dalej.Co jest istotne w prospekcie-wykaz 30 najwazniejszych obligatoriuszy/duze sumy duzych firm/,nikt w cedc nie mial akcji uprzywilijowanych czyli trzymanie akcji o perpektywie podzialu zysku bez podstaw,wmysl planu po reorganizacji 100% RTL to jednoznacznie brak akcji w obrocie czyli nie na gieldzie,posiadacze carey,kaufman no i tarik obecne akcjedo kosza.W czasie procesu reorganizacji cedc musi skladac miesieczne raporty o dzialalnosci a dyrektorem jednoosobowym bedzie syndyk z firmy Alvarez niejaki Vladimir F.Wnioski -brac krople nasercowe i stac z boku ,ale moga byc podbicia bo duzi beda chcieli pozbyc sie akcji dla obecnych posiadaczy w picie ujac strate i zycie toczy sie dalej,oczywiscie to haslowo bo czas na spanie ale jatki sie nie skonczyly jeszcze