Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 0,82%
Witam serdecznie, czytam i nie wiem o co chodzi. To wypłacą dywidendę, czy nie? Co oznacza data 25 kwietnia 2016r. dla posiadaczy akcji? Przeprasza, ale dla mnie, to jest masło maślane. Czy mogę liczyć na jakiś komentarz? Dziękuję. Pozdrawiam
  • dywidenda Autor: ~leming
  • Re: dywidenda Autor: ~cv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27