Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: -82,76%
Szanowni Państwo,

Szukam dowodów na wyprowadzanie majątku REDWOOD Holding S.A. przez Prezesa Zarzadu i właściciela tej firmy Michała Tomasza Nowackiego znanego na facebook'u pod pseudonimem Michał Tomasz Zarzycki.

Proszę o kontakt tylko poważne osoby z poważnymi argumentami i dowodami.
Kontakt na początku wyłącznie przez forum, w drugim etapie podam swoje namiary mailowe i bezpośredni nr telefonu.
Jestem jednym z oszukanych obligatariuszy spółki FEN CELMA S.A.
Część dowodów dla Prokuratury już zgromadziłem, części przekrętów się domyślam, ale jeszcze nie mam pełnych danych,

Proszę o pomoc uczciwych i dobrych ludzi gotowych ukarać zło, które ten człowiek wyrządził - najchętniej byłych lub obecnych pracowników tej firmy, którzy nie chcą mieć z tym złodziejem nic wspólnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.