Forum Forex +Dodaj wątek

Dolary po EBC --- do Bax

Zgłoś do moderatora
Bax, widze ze odkupowales dzis po 95. Co myslisz o dolcu na najblizsze dni ? Podzielasz zdanie JB co do edka jutro ?
Zostalem z połowka lota po 9650 czyli dosc wysoko brane w nocy w dodatku na fx i nie wyskoczylem dzis z braku laku... malo madra zagrywka jak na dzis...