Forum Forex +Dodaj wątek
ja
raczej chodze na zlotowkach
nie kombinuje i jesli kupuje to tz za gora 20 -30 proc kasy a dwa to puszczam na grosz zysku juz czesc
zreszta to widac i jakos caly czas mi troche dolcow ciagle zostaje bo malo odbijaja
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=1&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96