Forum Forex +Dodaj wątek

eksperci :-)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-22 o godz. 08:05 ~zen napisał(a):
> bax wytrawny graczu, jeśli wybijemy 3,93 to lecimy na południe. Nie ma takiej opcji jak kupno po 3,92

:-)) ale opinia :-))

P.S. Kiedy wybijemy, w jakim stylu ( dynamika), jaka będzie sytuacja szerokiego rynku, jaka sytuacja w PL itd, itp. Jaki będzie dalszy ruch po osiągnięciu 3,93 będzie można się zastanawiać jak się chociaż pojawi szansa na ten kurs 3,93.