Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eksperci :-)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-22 o godz. 09:07 ~zen napisał(a):
> Wybijemy za 1-2 tygodnie, w stylu klasycznym...
>
> P.S. za dużo myślisz...

Przypomnę tylko, że wybicie jest tylko do góry :-))
P.S. Pisz więcej na forum :-)