http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=d&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
patrzac na wykres ostatnio od powiedzmy 2015 roku mamy dwie wykonczyne fale wzrostowe X I YY mozliwa ZZZ
i na ----- DZIS
trzecia tzw niepelna dotarla do 4,13 i poki w kanalach kanalikach wzrostowych jest spokojnie i bezpiecznie bo mozliwe ze rynek
te 3 falke ZZZ wypelni
ale jest jedno ale co jak to 3cie podejscie jest falszywka i po nim pojdzie duza korekcyjna 3ka ABC ??//
zawsze grajac role byka na dolarze trzeba sie z tym liczyc i to zakladac
wtedy ci co na pozycjach wzrostowych zaczna miec problem bo moze zaczac sie tzw ryk i kwiczenie
a taka sytuacja juz np jest juz na funcie i cos w tym stylu ciut odwrotnie bylo na franku
wiec by nie bylo ze ja widzialem tylko wzrosty ???/////
przestrzegam ze spadki moga byc nawet na poczatku z glupiego powodu i beda bardzo bolesne
coraz wiecej jest ludzi grajacych na fx ktorzy cos mysla dlatego tez rynek zaskakuje anomaliami
by wyleszczyc nawet tych ktorzy mysla ze forex to tylko sie zarabia
KROCEJ NALEZY ZAKLADAC SPORE WZROSTY DOLARA W TYM ROKU
ale mec kontrolke bo spadki moga zjesc caloroczny zysk na fx i nie tylko
i podobnie jest na innych walutach bo spadek dolara pociagnie wiekszosc walut tez w dollllllllll albo w doleczek