Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolary duzo dluzej

Zgłoś do moderatora
Rozbujałeś się w przestrzeni czasowej, Bax. W tym roku spore wzrosty też zakładam ale póki co, krótko trzymam.
Przyjemnego weekendu.