............. do BAX bax ..............
......... podpisuję się pod tym co napisał BAX bax o godzinie 13 minut 21 .....
.................... BAX - nie reaguję częściej pisemnie w dni robocze na Twoje posty ponieważ operujesz branżowymi skrótami myślowymi, co nie zawsze i nie dla każdego jest wystarczająco zrozumiałe ......... (chyba wówczas za bardzo żyjesz w pełnym galopie roboczym)
.................... To może być już koniec zwyżek ostrzega Goldman Sachs, według którego w ciągu najbliższych trzech miesięcy S&P500 oraz jego paneuropejski odpowiednik Stoxx Europe 600 spadną o 10 proc. Instytucja obniżyła zalecenie dla rynków akcji w 3-miesięcznym horyzoncie do „NIEDOWAŻAJ”, ....................... czytaj więcej na http://pulsinwestora.pb.pl/4607764,74846,goldman-sachs-przed-gieldami-korekta-o-10-proc ...............