Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolary duzo dluzej

Zgłoś do moderatora
Patrzac na ten wykres to wlasnie teraz dolar powinien wypitolic solidnie powyżej 4.20 i jest ku temu dobra okazja. Wybory, FED, sytuacja w Europie itd... ale tak jak piszesz, jest tez okazja dla grubasow...