Re: Weteran bierzesz pkobp?
Zgłoś do moderatora
PKO leci, bo banki Czarneckiego w b kiepskiej sytuacji są. Spekuluje się czy zrzutka nie będzie na nie lub i czy któryś z państwowych nie zakupi tego.
37,5 ?
Ale to na ten rok chyba koniec wzrostów? ;-) Chyba, że dodrukują kasy, jak zwykle. Ale Amerykańce, bo Euroland gdy dodrukuje to euro się osłabi i też kicha. :)
Może po 97 PKN na chwilę ( do 102) , albo po 99-100 KGHM ?
karol to tez do ciebie