Dnia 2019-05-07 o godz. 13:25 ~nikt napisał(a):
> Dnia 2019-05-07 o godz. 13:23 ~kolo napisał(a):
> > Dnia 2019-05-07 o godz. 13:20 ~nikt napisał(a):
> > > Re: Weteran bierzesz pkobp?
> > > Zgłoś do moderatora
> > > PKO leci, bo banki Czarneckiego w b kiepskiej sytuacji są. Spekuluje się czy zrzutka nie będzie na nie lub i czy któryś z państwowych nie zakupi tego.
> > >
> > > 37,5 ?
> > >
> > > Ale to na ten rok chyba koniec wzrostów? ;-) Chyba, że dodrukują kasy, jak zwykle. Ale Amerykańce, bo Euroland gdy dodrukuje to euro się osłabi i też kicha. :)
> > >
> > > Może po 97 PKN na chwilę ( do 102) , albo po 99-100 KGHM ?
> > >
> > > karol to tez do ciebie
> >
> > NAPISZMENDO ILE STRACIŁEŚ NA PBG LEPIEJ.
>
> o jej ale cie tykło - a co cię moja kasa obchodzi - zarobiłęm i na pbg ale co ty mozesz wyć i nic więcej
PAMIĘTAM CIĘGNIDO JAK PO 30 GROSZY BRAŁEŚ WIĘC NA BANK Z 30 % STRACIŁEŚ A TU UDAJESZ UCZCIWEGO.