Dnia 2019-05-07 o godz. 13:20 ~nikt napisał(a):
> Re: Weteran bierzesz pkobp?
> Zgłoś do moderatora
> PKO leci, bo banki Czarneckiego w b kiepskiej sytuacji są. Spekuluje się czy zrzutka nie będzie na nie lub i czy któryś z państwowych nie zakupi tego.
>
> 37,5 ?
>
> Ale to na ten rok chyba koniec wzrostów? ;-) Chyba, że dodrukują kasy, jak zwykle. Ale Amerykańce, bo Euroland gdy dodrukuje to euro się osłabi i też kicha. :)
>
> Może po 97 PKN na chwilę ( do 102) , albo po 99-100 KGHM ?
>
> karol to tez do ciebie
NAPISZMENDO ILE STRACIŁEŚ NA PBG LEPIEJ.