Dnia 2019-05-07 o godz. 13:29 ~kolo napisał(a):
> Dnia 2019-05-07 o godz. 13:25 ~nikt napisał(a):
> > Dnia 2019-05-07 o godz. 13:23 ~kolo napisał(a):
> > > Dnia 2019-05-07 o godz. 13:20 ~nikt napisał(a):
> > > > Re: Weteran bierzesz pkobp?
> > > > Zgłoś do moderatora
> > > > PKO leci, bo banki Czarneckiego w b kiepskiej sytuacji są. Spekuluje się czy zrzutka nie będzie na nie lub i czy któryś z państwowych nie zakupi tego.
> > > >
> > > > 37,5 ?
> > > >
> > > > Ale to na ten rok chyba koniec wzrostów? ;-) Chyba, że dodrukują kasy, jak zwykle. Ale Amerykańce, bo Euroland gdy dodrukuje to euro się osłabi i też kicha. :)
> > > >
> > > > Może po 97 PKN na chwilę ( do 102) , albo po 99-100 KGHM ?
> > > >
> > > > karol to tez do ciebie
> > >
> > > NAPISZMENDO ILE STRACIŁEŚ NA PBG LEPIEJ.
> >
> > o jej ale cie tykło - a co cię moja kasa obchodzi - zarobiłęm i na pbg ale co ty mozesz wyć i nic więcej
>
> PAMIĘTAM CIĘGNIDO JAK PO 30 GROSZY BRAŁEŚ WIĘC NA BANK Z 30 % STRACIŁEŚ A TU UDAJESZ UCZCIWEGO.
co kolo tutaj karol cie naciągnął na 2 pln - ojej źle to wygląda - podziękuj mu jest tutaj na forum