Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Do starszego pana

Zgłoś do moderatora
Co dalej po tym wpisie ,Re: 21 dni (poprawka) 66 0~StarszyPan 2020-01-22 20:29 IP 195.225.69.*
Pismo zostało wysłane na polecenie sądu który wcześniej w postępowaniu przymusowym ustalił adres Hawe.Na odpowiedź mają 21 dni ale nawet gdy tej odpowiedzi nie będzie to i tak sąd po tym terminie zajmie się sprawą.Podejrzewam że będzie to po 27.02.2020.Inną sprawą jest uczestnictwo w NWZA na które wcześniej trzeba zgłosić chęć udziału.Mam nadzieję że PAH odpowiednio wcześniej na forum taką informację poda.Mimo że odbycie się walnego we wskazanym terminie jest wątpliwe to nie znaczy że nie należy się do niego przygotować.Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.