Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Powiedz mi CCCP po czyjej stronie TY jesteś ( nadchodzi czas opowiedzenia się czy jesteśmy PIS czy anty-PIS ) - a ja mam mądrych kolegów, którzy podziwiają PIS - i nie rozumiem.... Dla mnie oni niszczą wolność jednostki ( obywatela ) oraz podmiotów gospodarczych - nie chodzi o to, że mnie okradli dziady na 100 tys zł na akcjach IDEI BANKU - wcześniej jedynie obserwowałem z niedowiarzaniem to "średniowiecze postępowe" ale oni mnie bezpośrednio zaatakowali - nie rozumiem, po prostu nie rozumiem - a ich nadal popiera 30 % Polaków ( widać, że Ci Polacy nie znają życiorysów Kościuszki, Mickiewicza, Broniewskiego czy takiego Stefana Okrzei - a przede wszystkim nie znają POLSKIEJ KONSTYTUCJI!!!!!!!!!!!!!!!). To zwykły Polak, zwykły podatnik jest pracodawcą takiej WITEK np... Jak można być tak głupim??????????????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.