Forum Giełda +Dodaj wątek

Do "apol 1976" - kleks

Zgłoś do moderatora
Witam kolegę!
Myslę,że trzeba kupowac i powinniśmy zaliczyć spore odbicie spekulacyjne w okolice 0,50 zł. Być może podadzą już info o nowym prezesie i jakąs tam strategię.
Za długo to trwa i ewidentnie ktoś zbiera akcje po 0,25 zł i ładuje do wora.
Konsolidacja kursu to poziom 0,25 zł i nie ma zagrożenia by to leciało póki co niżej.
Zakładam,że nowy prezes też nie posiedzi za długo na stanowisku,ale informacja wystarczy by to pobujac troszkę i pobawic się.
Kupuj trochę i zobaczymy.

pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.