Spada bo:
1. Dywidenda tylko 50% a rynek oczekiwał 75%
2. Prawdopodobne opóźnienie w produktach
3. Produkty mogą być gorsze niż oczekuje rynek
4. Obawa przed słabymi wynikami za 1 kwartał
5. Niewiadoma ze skupem - zaproszenie czy z rynku. Rynek ma obawy ze skup będzie faworyzował głównego akcjonariusza
6. Obawy rynku czy darmowa akcja ma korzystny wpływ na jakość nowych klientów
7. Zaczyna się hossa na szerokim rynku
Jesli coś pominąłem to proszę dopisać i oczywiście zachęcam do merytorycznej dyskusji w temacie :))