Dnia 2023-03-15 o godz. 09:02 ~bolo napisał(a):
> punkty 1-3 oraz 9 i 10 - masz racje...Prezes mocno podkopał swój wizerunek - wszystkie trolle tu pisały ze 75% dywidendy jak w banku po wywiadzie prezesa a tu plaskacz w twarz i 1/3 mniej...a jeszcze pare miesięcy temu było ze minimum 6 zł będzie! a szykuje się połowa tego...tak samo nowe produkty szumnie zapowiadane w sumie już około roku temu! miały być dopiero na koniec 2022 roku bo jeszcze musieli je dopracować...4 kwartał przeminął, miały być w 1 kwartale 2023! a teraz ze 12 produkt w 1 kwartale...pierwszy zaraz mija i dalej nic...szkoda - bo spółka komunikacje z akcjonariuszami i zaufanie miałą na super poziomie a to wszystko teraz zostało zmarnowane przez ściemy...
------------------------------
masz rację, dał nam w twarz ...
w 2021r. zarobił dla nas 237mln
w 2022r. aż 765mln
ale zyski i kasa nas nie interesuje - my chcemy realizacji obietnic!
Bolo, a tak szczerze...prowadziłeś jakiś biznes? choćby szkolny sklepik?