Dnia 2023-03-15 o godz. 16:34 ~Xxx napisał(a):
> Kaziu, jestem od 12zł. Nie jestem na ten moment ani do przodu z zyskiem, ani do tyłu na stracie, bo nie spieniężyłem akcji. Jak twoja wiedza nt funkcjonowania giełd tudzież niewiedza? Wydaje mi się, że jesteś po prostu trolem
Nic dodać, nic ująć W punkt...