Bolo jak czujesz się ściemniony, to idź na spółkę gdzie uwazasz ze jest ok. Po ujjj tu spadziujesz calymi dniami jak ci tu źle?
ja jako akcjonariusz czuje się usatysfakcjonowany postępowaniem zarządu, tak jak widzę wszystkie ruchy które robią są wykonywane aby spolka się rozwijała, a jak spolka będzie się rozwijać to będzie zyskiwać na wartości