Dnia 2013-03-08 o godz. 08:23 ~boss napisał(a):
> na pewno sprzedają.
taka perła i takie wywalanie papiera?:)
> ta cała podpucha medialna była kierowana do przygłupiej
> ulicy ,która łyka takie pierdoły jak świeże bułeczki:)
tak tak...wszyscy sprzedaja...nawet prezesi.....masz juz kase gamoniu na siorbanie akcji Dependa powyzej 50 gr? to lepiej sobie przygotuj