O proszę jakie miłe zaskoczeni. Ładnie opisany stan w którym aktualnie znajduje się kurs spółki. Podążenie w górne granice kanału wzrostowego mającego swój początek w grudnia 2012 dałoby możliwość przebicia silnego oporu na 0.55 Aktualnie kurs jest mocno trzymany za gębę i bez mocnego infa trudno będzie go sforsować kanał w którym się poruszamy jest ostry więc pewnie najbliższe kilka dni bardziej rozjaśnią nam sytuacje.
Koziołek co myślisz o formacjach spodka które wyznaczyłem na wykresie pierwszy 4-5 miesięczny który zrealizował się ( choć nie odwrócił trendu na stałe ale dał bardzo mocne wybicie ) i drugim którym może się okazać własnie ten aktualny... prawie roczny. Według Ciebie to co się uformowało/formuje można nimi nazwać czy widzę je bo chce je widzieć ? ;P Analizy technicznej uczę się od niedawna więc chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat. Na interwale dziennym ten pierwszy zrealizowany spodek jest dużo bardziej przejrzysty widać wybicie i delikatne cofniecie po czym następuję konkretny wyskok.