Właśnie. Poziom większości wpisów żałosny. A wracając do tematu to ostatnia świeca bardzo optymistyczna. Po odbiciu od dna i jednocześnie wsparcia na 0,35 biała świeca z górnym cieniem i na wyraźnie zwiększonym wolumenie świadczy o większym zainteresowaniu kupujących i daje mocne podstawy do dalszych wzrostów. Kurs nie zszedł poniżej wstęgi średnich SMA a to od połowy grudnia zawsze (trzy razy) kończyło się powrotem powyżej tej najkrótszej SMA15). Zwiększone zainteresowanie spółką widać od połowy lutego. To też dobry sygnał - większy wolumen na wyższych poziomach. Silnym potwierdzeniem kierunku kursu bedzie zamknięcie w poniedziałek powyżej 0,40.