CZEŚĆ
ZASTANAWIAM SIĘ, CZY CYPR POCIĄGNIE W DÓŁ TEŻ TĄ SPÓŁKĘ
SZKODA, BO PERSPEKTYWY SĄ,...
UWAŻAM JEDNAK, ŻE NAJBLIŻSZE TYGODNIE NIE BĘDĄ DOBRE DLA DEPEND
ALE OBY TAK SIĘ NIE STAŁO
RYNKI SIADAJĄ I MOCNO NURKUJĄ ... 2013 BĘDZIE ROKIEM GORSZYM NIŻ 2009 I 2011 ...
TRZYMAJCIE SIĘ!
POZDRAWIAM
SN77