Czołem Al, jak tam prognozy ? kiedy harmonogram ? Czy to zaniżanie przed odpałem bo dokupiłem 50 akcji po 0,31 zł. I czekam na mega wzrost ;-))))) Oj wróżbici.... Nie macie zielonego pojęcia o giełdzie a robicie z siebie ekspertów... Ja przynajmniej piszę, że kupuję pod info o naszych skoczkach narciarskich ;-)) Jak Piotrek Żyła poleci daleko to kurs akcji za nim ;-))))