ty robisz dokładnie to samo na MTC
z ta róznica ze Mtc TO BANKRUT , którego zlikwiduja bo ma majatek potrzebny na zaspokojenie dłużników , banki sa madre , układowa jest jak nie moga odzyskac swojej kasy , a jak moga bez problemu sprzedac majatek to sprzedaja i si enei pielesza , wiec czekaj dalej na tym gnioce
powodzenia zycze w likwidacyjnej
moze cos uda ci sie odzyskac przed bankami