Nie przestraszysz mnie ! Tu będzie eldorado !! Będzie 10 zł za akcje ! Nie oddam nawet jakby spadło do 1 grosza ! hehehehehehhehe.
Oj kolego, zniżyłem się do Twojego poziomu i mnie pokonałeś !! Szacun !! Jesteś miszczem nad miszcze !! Miłego dnia życzę, poddaję się miałeś we wszystkim racje, ja jestem tylko leszczem i zawsze kupuję drożej, żeby oddać taniej. Pozdrowienia od dawcy kapitału ;-))))