Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 4,30%
Bijecie tu wszyscy pianę piszecie pierdoły o dup... Marynie a nikt nie nawet nie wspomni o tym co ma nastąpić czyli delisting na podstawie uchwały. Piszecie coś o podniesieniu ceny . Tylko po co mieli by podnosić cenę ? Skoro jak widać na walnym będą mieć 90 procent głosów i cel zostanie osiągnięty. Chcecie zostać z akcjami poza giełda ? Potrzeba blokować uchwałę a nie marzyć o podniesieniu ceny czy o jakiś 7 czy nawet 2 zł. Należy się organizować liczyć głosy a nie o makaronach pier.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -1,46% 1,50 2022-05-27 09:08:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.