ano coś tu brzydko pachnie
w zeszłym roku do końca czerwca, do momentu kiedy ogłosili chęć emisji akcji wiadomości i informacji było co niemiara
i od tego momentu cisza, jakby wprowadzili zakaz informacji
ciekawi mnie czy to się zmieni po wprowadzeniu nowych akcji do obrotu
zdaję że wszyscy na to czekają