Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy mleczarnia osiagie lub osiagnela rentownosc w 4 kwartale? Czy przypa

Zgłoś do moderatora
Czy mleczarnia osiagie lub osiagnela rentownosc w 4 kwartale? Czy przypadkiem mleczarnie nie sa gwozdziem do trumny dla NorthCoast, jak spekuluje rynek. Proszę zauważyć, że kurs akcji spadł od 2 zl po opublikowaniu wynikow za 3 Q do poziomu najnizszego od roku.

Nasza spółka zależna Latteria Tinis nie jest jeszcze rentowna, ale zwiększamy ilość zamówień i negocjujemy kolejne kontrakty. Dzięki temu w 2011 roku chcemy czerpać zyski z mleczarni.Chcemy jak najszybciej osiągnąć break even point. Rok 2011 powinien być bardzo dla nas udany. Planujemy że mleczarnia osiągnie minimum 60 mln zł sprzedaży.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.