Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

CW Hawe Telekom

Zgłoś do moderatora
Hawe Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji rozpoczęła działalność w dniu 29 października 2010 roku i jest prawnym kontynuatorem Przedsiębiorstwa Budownictwa Technicznego Hawe Sp. z o.o., działającego od 1990 roku. REGON 004052152, NIP 6910202318, kapitał zakładowy 80 003 948,00 zł. Głównym przedmiotem działalność Hawe Telekom jest świadczenie usług telekomunikacyjnych innym operatorom na bazie posiadanej ogólnopolskiej infrastruktury światłowodowej.
Zarząd Spółki funkcjonuje w następującym składzie: Paweł Paluchowski - Prezes Zarządu, Dominik Drozdowski - Wiceprezes Zarządu

Podstawą świadczenia wymienionych powyżej usług jest realizowana od 2004 roku budowa Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej Hawe, która jest strategiczną inwestycją Spółki. Zrealizowana dotychczas długość magistrali wynosi ok. 4 000 km. Ogólnopolska Sieć Światłowodowa Hawe składa się z dwóch pierścieni (ringów) teletechnicznych składających się z trzech równolegle ułożonych rur kablowych HDPE o średnicy 40 mm uzbrojonych w kable światłowodowe, tworzących magistralę teletransmisyjną okalającą całe terytorium Polski i w dużej mierze przebiegającą wzdłuż jej granic.
 
Ogólnopolska Sieć Światłowodowa Hawe jest siecią szkieletową, która jest uzupełniona posiadaną infrastrukturą w wielu miastach Polski w tym między innymi w: Warszawie, Koninie, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku, Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Ełku, Suwałkach, Augustowie, Białymstoku, Białej Podlaskiej, Lublinie, Zamościu, Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu. Ogólnopolska Sieć Światłowodowa Hawe  posiada odgałęzienia do granic: Niemiec – w Słubicach oraz w Kołbaskowie, Federacji Rosyjskiej – w Braniewie, Litwy – w Ogrodnikach, Białorusi – w Kuźnicy Białostockiej oraz w Terespolu, Ukrainy – w Hrebennem oraz w Medyce, Czech – w Cieszynie. Na całej wybudowanej infrastrukturze Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej Hawe wybudowane są węzły regeneracyjne rozmieszczone co 60-70 km, w których zainstalowano urządzenia aktywne umożliwiające dostarczanie usług do mniejszych miejscowości leżących na całej trasie naszej magistrali światłowodowej.

To, ułamek bogactwa w Hawe Telekom s z.o.o, należącego do HAWE s.a.do tego jest spółka Mediatel. Zastanawiam się, jakim specjalistą trzeba być, żeby takie już teraz perpetum mobile, złotą spółkę z takim majątkiem, doprowadzić do bankructwa? Ja nie uważam i nie widzę tutaj nieudolności zarządzania dla mnie to jest ewidentnie świadome działanie na szkodę spółki(sabotaż), na zlecenie w celu wrogiego przejęcia? Pytanie na czyje zlecenie, z perspektywy lat. Po drugie, jak to możliwe, żeby zarząd spółki nie podlegał weryfikacji przez Akcjonariat na Wolnym Zgromadzeniu, jaki przepis w Polsce na to pozwala?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.