Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Córka posła PIS+Dyr.biura senatora PIS+były Kandydat PIS, w RN Szajki.

Zgłoś do moderatora
Pora chyba niektórych oświecić więc wypowiem się dosyć zwięźle w temacie  chociaż mógłbym wskazać kilkadziesiąt rzeczy które świadczą o tym z jak wielka porażką powagi Państwa Polskiego  mamy do czynienia wraz z niestety skandaliczną decyzją  KNF która (świadomie/nieświadomie) wpisuje się w plan Szajki .
DECYZJA KNF Z RACJI DOSTĘPNYCH FAKTÓW JEST WYJĄTKOWO ,,DZIWNA" A WIDZIAŁEM JUŻ WIELE NA GPW.
Komuś bardzo ,,ZALEŻY" żeby Hawe SA nie było już obowiązane do publikacji raportów.
 
Przypominam po raz setny że osoby w sposób oczywisty kapitałowo i towarzysko związane ze spółką CFI SA (RODZINA K. Z ŁODZI) działając na ich ZLECENIE są całkowicie odpowiedzialne za sytuację na Hawe SA od jesieni 2015, Doprowadziły w SPOSÓB ŚWIADOMY do momentu w którym jesteśmy.
Poniżej wyjaśnię wam skąd taka a nie inna Skandaliczna decyzja KNF moim zdaniem ,,wymuszona”.
 
PO PIERWSZE:
Dnia 29 czerwca 2016 roku do rady nadzorczej CFI SA zostają powołani:
1) ANNA POLAK ówcześnie 27 letnia córka posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Polaka
(córeczka posła była w RN CFI do jesieni 2017)
2) GRZEGORZ DĘBOWSKI ówcześnie 30 letni dyrektor biura senatora Prawa i Sprawiedliwości  prof. Michała Seweryńskiego
3) WOJCIECH ŁASZKIEWICZ ( w 2007 roku kandyduje z list Komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości na posła RP) to ten  pan który później był w PSL, a wcześniej w ZCHN a i z PO się świetnie za.
 
DĘBOWSKI I ŁASZKIEWICZ SĄ TEŻ W RN HAWE SA.
 
Plus w Radzie Nadzorczej CFI SA zasiada pan:
JANUSZ TEOFIL TOMASZEWSKI  
(szef wszystkich szefów w województwie łódzkim –Gorąco zachęcam do znalezienia w Google co na jego temat mówili kiedyś
-Jarosław Kaczyński
-Mariusz Kamiński ten od CBA
-ś.p Andrzej Lepper
I od razu zaznaczam - nie były to miłe rzeczy)
 
PO DRUGIE:
Przelew z Urzędu Marszałkowskiego na Podkarpaciu w którym urzędnik ,,POMYLIŁ SIĘ” na ponad 100 MLN ZŁ (SIC!) przelewając  tą kwotę W SYLWESTRA na ,,nieprawidłowe” konto  podane przez ORSS  (jakim cudem ten ,,urzędnik” nie jest z tego co wiem skuty przez CBA?!) dokonuje się w urzędzie w którym władzę sprawuje
Marszałek Władysław Ortyl ( od 2013 roku)  z Prawa i Sprawiedliwości
 
PO TRZECIE:
Prokuratura której działania nadzoruje prokurator generalny (Prawo i Sprawiedliwość) do dziś nie przedstawiła nikomu zarzutów karnych (sic!) mimo że toczą się dwa śledztwa od 2 lat:
a – w sprawie przelewu ORSS
b – w sprawie sprzedaży przez paluchowskiego wierzytelności za bezcen do spółek związanych z szajką
 
 
PO CZWARTE :
ARP SA (Skarb Państwa – czyli tak naprawdę my podatnicy)pokrzywdzone działami szajki na kwotę 80 mln zł, nie skorzystało z tego co wiem  z oczywistego środka prawnego w postaci skargi paulińskiej.
Oficjalnie robią wszystko by doprowadzić do upadłości Hawe SA ale w praktyce nie odzyskali nawet złotówki.
Co więcej nie zgłaszają sprzeciwu do listy wierzytelności Hawe Telekom gdzie DOSKONALE wiedzą że wierzytelności szajki są FIKCYJNE (na kilkadziesiąt mln zł)
Jeszcze lepiej wiedzą gdzie poszły pieniądze z przelewu ORSS na fikcyjne krzaki z Cypru i Gibraltaru (czyli m.in. do RESTATA której właścicielem jest kolega całej rady nadzorczej z Hawe SA).
I CO??? I NIC.
Władze w ARP SA są z nadania Prawa i Sprawiedliwości od 2016
 
PO PIĄTE:
Jak myślicie z nadania jakieś opcji politycznej jest obecny szef KNF? Retorycznie pytam.
CELOWE działania szajki doprowadzające do  wczorajszej decyzji KNF o bezterminowym wykluczeniu Hawe SA sprawiają że KNF (NIEŚWIADOMIE/ŚWIADOMIE) zagrało w sposób o który SZAJCE DOKŁADNIE CHODZIŁO!!! 
 
KNF wydaje taką decyzję mimo że na LIŚCIE ALERTÓW SĄ 34 PODMIOTY w tym KILKANAŚCIE TRUPÓW KTÓRE MAJĄ O WIELE WIELE WIĘCEJ PRZEWINIEŃ?
A Hawe SA nagle wykluczają?!
Niektóre spółki trupy nawet nie prowadzą ŻADNEJ działalności???
A przypominam że GK HAWE to właściciel (poprzez zależnego Mediatela) który ma sieć światłowodowa Hawe Telekom (aktywo w grupie kapitałowej Hawe SA o które toczy się walka)żyje  i ma się dobrze, kable są dalej w ziemi, NIGDZIE NIE WYPAROWAŁY !!!!! I NIKT ICH NIE WYKOPAŁ Z ZIEMI!!  i przy rzetelnej wycenie są warte między  250-300 mln zł.
PAMIĘTAJCIE WARTOŚĆ WASZYCH AKCJI TO WARTOŚĆ SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ.
 
REASUMUJĄC:
Myślę że juz  każdy średnio rozgarnięty człowiek już  rozumie dlaczego KNF podjęło tak kuriozalna decyzję.
DOBRA ZMIANA???
  
P.S
KNF, Prokuratura, GPW, ARP SA,Urząd Marszałkowski – to wszystko jest opłacane z NASZYCH PODATKÓW, z naszych pieniędzy!
Nie dość że pozwolili by Szajka  ograbiła podmiot ze 100 % udziałem skarbu państwa oraz drobnych akcjonariuszy to jeszcze sprawili że to my mamy ponosić odpowiedzialność  jako drobni  akcjonariusze?! (SIC!)
 
Co możemy zrobić teraz???
MOBILIZOWAĆ SIĘ NA WALNE!
  
Obudźcie w sobie wszyscy pozytywną złość do diabła w końcu!
 
 afera_hawe@onet.pl
 
A do kolegów z  PAH - chłopaki publikujcie może na forum  kto był powiadamiany o sprawie, pisma i sygnatury spraw, może niektórym się otworzą oczy w końcu!?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.