Też wierzyłem w tę Spółkę. Ale wystarczy zobaczyć jak podchodzą do realizacji Programu Motywacyjnego. Wg niego akcje obecnie powinny kosztować ponad 11 zł.
odpowiedzialny Zarząd powinien się wytłumaczyć przed Akcjonariuszami dlaczego Spółka nie realizuje celów wskazanych w Programie, albo wycofać się z tego co okazało się już 2 razy nierealne.
jeżeli ja jako Walne uchwalam dla pracowników cel, że ma się zwiększyć wartość Spółki x 3, a tu nic z tego, to coś jest nie tak...
A komentarza Zarządu nie ma.....