Proponuję bardziej zainteresować się co robi spółka, poszukać spotkania online z prezesem to może się więcej trochę rozjaśni.....
Ale jakby co to spółka prowadzi parę projektów związanych z biotechnologiami a jednym z kluczowych jest praca nad nośnikami znanych już leków na raka ( tzw. supergeneryki, których ewentualne wprowadzenie na rynek jest znacznie prostsze i mniej kosztowne niż całkowicie nowych leków, bo aktywna cząsteczka jest znana i zatwierdzona ) , obecnie najbardziej zaawansowane prace są nad udoskonaleniem znanego leku na raka jajnika (epirubicyna). Firma podpisała stosowną umowę na temat wyprodukowania pierwszej partii owego leku w wymaganym standardzie, tu masz stosowne info:
https://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,467661;
Tu nie chodzi o cały ten covidowy cyrk (płyn i maseczki) tu gra idzie o coś zupełnie innego :)
No risk no fun :)