Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: 61,15%

Co tu taka nędza?

Zgłoś do moderatora
Spolka śpi na pieniądzach... W zeszłym roku byly mega oczekiwania względem kursu po ruchach wielebnego Rona a kurs w czterech literach... Ciekawe kto to jeszcze trzyma poza Ronem z wiadomych względów? Ani obrotów ani wzrostów ani dywidendy ani perspektyw... Totalne zero... Na przestrzeni powiedzmy 10 lat ta spolka to najwiekszy niewypał i rozczarowanie...gorsze byłoby tylko bankructwo...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLASEST 0,00% 2,24 2021-06-16 16:45:43
2021-05-31
Wyniki finansowe
2021-04-30
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.