Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 90,32%

Re: Co tu taka nędza?

Zgłoś do moderatora
Jak widzisz, że inne spółki rosną po kilkaset procent, a ty kisisz się nie mając profitów, to przychodzi taki moment, że mówisz dość i wysypujesz z ukrytego pakiet. Potem okazuje się, że wysypałeś w dołku, a na tych innych spółkach nie zarobiłeś tyle ile mogłeś zarobić na tym gniocie. Wszystko ma swój czas i po wiecznej bessie przychodzi hossa, czekamy na korektę rozliczeń AMC z Atlasem, bo ten złodziejski proceder trwał latami, gdy Atlas płacił podwójnie AMC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLASEST 0,00% 2,36 2021-06-21 16:46:42
2021-05-31
Wyniki finansowe
2021-04-30
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.