11 bit jest w pięknym kanale spadkowym od kilku miesięcy, przerabia to co CDP przeżywał 2 lata temu, ma niepewną przyszłość finansową i wydawniczą, natomiast CDP zakończył trend spadkowy kilkanaście miesięcy temu, jest w trakcie produkcji Wiedźmina 4 i ma stabilne przychody i pewną sytuację finansową, obecnie jest w trendzie wzrostowym.
Wydaje się logiczne w co powinno się zainwestować ale jakimś cudem niektórzy wolą inwestować w 11bit. I jak tu nie kochać giełdy :-)