tylko ze najblizsze lata Bedą biednawe dla CDR --a jeggo kapitalziacja to juz 20 MLD PLN --- zoabzc dfo jakich P/E schodził CDR po debiutach W3 i CP 2077 --jak sadzisz ILe zarobi na czysto W4 ? 2 MLD ? ---t bedzie juz obecnie P/E 10 ---a Kiedy zarobni ? bo ja stawioam ze PO-- 2027 roku . a dlaczego ? bo W4 bedzie musiał sie mierzyć z KONKURENCJĄ , zeby zaistnieć i swietnie sie sprzedac FAktycznie MUSI byc DUZO LEPSZY NIZ W3 i CP 2077 i INNE GRY ktore w tym czasie zadbiutuja na RYNKU ---a 400 osób nie zrobi takiej ghry w 2-3 lata :)
ja stawiom ze beda dłubali nad W4 i go powiekszali 5 LAT --a to daje 2029 rok. ---- wiec Kupowanie obecnie CDPR przy kapitalziacji 20 MLD PLN ---moiom zdaniem jest Średnim pomysłem .