Cyberpunk był gigantycznym sukcesem, gra od dnia premiery była mega grywalna (z tym że tylko na PC :) - i tak, dało się ją miesiąc po premierze przejść w całości prawie bez bugów ) - a obecna jakość tego produktu przebija wszystko co do tej pory stworzył CDP i jest w absolutnym top 5 gier wszechczasów - obok WIedzmina 3, RDR2 i GTA5
Zapowiedzi prac nad kolejnymi trzema tytułami to to na co wszyscy czekają, i niemożliwe żeby mając najlepszych developerów na świecie spier* którekolwiek z głównych IP (Intellectual Property) firmy.
Oczywiście premiery może nie być aż do 2027, ale cóż z tego, kurs z pewnością spadnie jeszcze w okolice 100zł,
jak i wzrośnie do 300 - a już w szczególności gdyby jutro miał pójść zwiastun na Game Awards