Czy jest realnie szansa że będzie chleb z tej mąki? Tyle się przewaliło papieru na poziomach poniżej 50 gr. Czemu nikomu nie zależało żeby pociągnąć kurs wyżej. Kto korzysta na tym że sprzedaje papier na historycznych dołkach w tej cenie. A może to dobra cena bo jak wejdzie na ciągłe to się przepolowi? Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że może tak nisko zejść kapitalizacja, sam fakt notowania na rynku głównym dodaje wartości. Nawet na "novej" giełdzie kurs był po 2.xx