| 30.06 podział zysków | ~Zenkw | 4 | 2026-06-23 11:23 |
| Zawieszenie ? | ~Nowiutki | 3 | 2026-06-22 22:49 |
| Co to za cyrk odwalaja z tymi odwolaniami | ~MtCh | 12 | 2026-06-22 22:36 |
| Mamy to lecimy na 1 zl | ~Zenkw | 2 | 2026-06-21 23:03 |
| Oni już siedzą wygodnie w fotelu czekaą na zamknięcie układu i dywidendy | ~Karta | 14 | 2026-06-19 14:20 |
| To zaczynamy | ~Zenkw | 2 | 2026-06-19 10:40 |
| 1zl w zasięgu | ~Zenkw | 1 | 2026-06-18 22:53 |
| To jutro lecimy | ~Zenkw | 1 | 2026-06-18 22:12 |
| FF free flow się zmniejsza już 42 % | ~Mersi | 15 | 2026-06-18 13:50 |
| Podbitka i wysyp | ~Jawiem | 6 | 2026-06-18 13:48 |
| Zaczęło się | ~Nowiutki | 3 | 2026-06-18 13:48 |
| Kiedy tutaj dywidenda jak na Getinie w wysokości około 202% | ~Gienio | 23 | 2026-06-17 11:37 |
| Fundacja rodzinna prezesa Zdradka | ~MtCh | 7 | 2026-06-15 16:07 |
| Wszystko odbywa się według scenariusza | ~gruby | 15 | 2026-06-15 14:57 |
| Ciekawe | ~Nowiutki | 5 | 2026-06-14 19:03 |
| Małym wolumenem próba zaniżenia. 50 000 - 4% ?)? | ~Koniusza | 5 | 2026-06-10 16:57 |
| co widac w sprawozdaniu | ~MtCh | 21 | 2026-06-10 01:09 |
| Pytanko | ~Nowiutki | 10 | 2026-06-09 14:42 |
| Ragnar panika | ~Jawiem | 3 | 2026-06-09 09:28 |
| już po korekcie | ~gruby | 3 | 2026-06-05 09:54 |
| teraz gramy CTF | ~gruby | 1 | 2026-06-03 21:32 |
| coś Ragnar ostatnio małomówny pewnie | ~gruby | 4 | 2026-06-03 17:23 |
| Rangar | ~pol | 6 | 2026-06-03 10:44 |
| Ciekawe | ~Nowiutki | 2 | 2026-06-01 15:10 |
| Przychody -50% r/r za pierwszy kwartał 2026 | ~Szok | 10 | 2026-06-01 14:49 |
| Nadzorcza Kaczmarek Skonieczna odlaczcie pijawki ciagnace 10 m rocznie | ~MtCh | 1 | 2026-06-01 10:58 |
| juma Quercusa | ~MtCh | 1 | 2026-06-01 10:52 |
| Mamy to?? | ~Zenkw | 9 | 2026-05-31 03:13 |
| Pisałem.ze zaczynam skup | ~Zenkw | 5 | 2026-05-29 23:41 |
| pakietami po 300 tys. ragnary brały 70% -90% wyżej | technik-at | 4 | 2026-05-29 14:21 |