Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
30.06 podział zysków ~Zenkw 4 2026-06-23 11:23
Zawieszenie ? ~Nowiutki 3 2026-06-22 22:49
Co to za cyrk odwalaja z tymi odwolaniami ~MtCh 12 2026-06-22 22:36
Mamy to lecimy na 1 zl ~Zenkw 2 2026-06-21 23:03
Oni już siedzą wygodnie w fotelu czekaą na zamknięcie układu i dywidendy ~Karta 14 2026-06-19 14:20
To zaczynamy ~Zenkw 2 2026-06-19 10:40
1zl w zasięgu ~Zenkw 1 2026-06-18 22:53
To jutro lecimy ~Zenkw 1 2026-06-18 22:12
FF free flow się zmniejsza już 42 % ~Mersi 15 2026-06-18 13:50
Podbitka i wysyp ~Jawiem 6 2026-06-18 13:48
Zaczęło się ~Nowiutki 3 2026-06-18 13:48
Kiedy tutaj dywidenda jak na Getinie w wysokości około 202% ~Gienio 23 2026-06-17 11:37
Fundacja rodzinna prezesa Zdradka ~MtCh 7 2026-06-15 16:07
Wszystko odbywa się według scenariusza ~gruby 15 2026-06-15 14:57
Ciekawe ~Nowiutki 5 2026-06-14 19:03
Małym wolumenem próba zaniżenia. 50 000 - 4% ?)? ~Koniusza 5 2026-06-10 16:57
co widac w sprawozdaniu ~MtCh 21 2026-06-10 01:09
Pytanko ~Nowiutki 10 2026-06-09 14:42
Ragnar panika ~Jawiem 3 2026-06-09 09:28
już po korekcie ~gruby 3 2026-06-05 09:54
teraz gramy CTF ~gruby 1 2026-06-03 21:32
coś Ragnar ostatnio małomówny pewnie ~gruby 4 2026-06-03 17:23
Rangar ~pol 6 2026-06-03 10:44
Ciekawe ~Nowiutki 2 2026-06-01 15:10
Przychody -50% r/r za pierwszy kwartał 2026 ~Szok 10 2026-06-01 14:49
Nadzorcza Kaczmarek Skonieczna odlaczcie pijawki ciagnace 10 m rocznie ~MtCh 1 2026-06-01 10:58
juma Quercusa ~MtCh 1 2026-06-01 10:52
Mamy to?? ~Zenkw 9 2026-05-31 03:13
Pisałem.ze zaczynam skup ~Zenkw 5 2026-05-29 23:41
pakietami po 300 tys. ragnary brały 70% -90% wyżej technik-at 4 2026-05-29 14:21
[x]
CAPITEA 0,92% 0,44 2026-06-25 15:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.