Gdybym znał odpowiedź na pytania które zadaje to bym nie pytał. Jest tu dużo doświadczonych osób i też takich które nie są zainteresowane podzielić się przemyśleniami lub wiedzą. Biorę poprawkę że to jest forum dla wszystkich. A Ty co sądzisz o aktualnym kursie ?