Chyba krótko obserwujesz rynek giełdowy ?.Większość poniżej 50 gr. była przeżucana z wora do wora .Za dużo optymistów było 2 tygodnie temu ,to zrobili fauszywe wybicie poniżej 50 gr i by zebrać trochę papieru potem przeżucali między sobą. Zajżyj w wątek 0,0020 tam widzieli co robili ! ,i pisali o tym !.