Informacja dla nowych, wystraszonych akcjonariuszy. Od paru dni widzicie natężony spam Trolli na temat spadków. Wpiszcie w Google IP osób, które piszą te posty. Będziecie wiedzieć z kim macie do czynienia, zakłamane informacje, kilka nicków, obrażanie, straszenie. Z plusów jak zauważycie zawsze się pojawiają przed wzrostami.