By rosło musi spadać. Nazywa się to zbieraniem płynności pod wzrosty. Korekta jest naturalnym etapem przed wzrostami, korekty są od 20% i maja za zadanie przetasować kapitał, pozbyć się słabych rąk i wcale nie oznaczają, że coś źle się dzieje ze spółką czy produktem. Także nie zachowuj się jak dzieciak co pierwszy raz ma coś wspólnego z rynkiem finansowym. Na rynku krypto takie cuda widywałem codziennie, nawet w jeden dzień by potem wywalić kilkaset procent w kolejne.