Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Ciekawe informacje o rodzince K. których marionetką jest Paluchowski

Zgłoś do moderatora
http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/katastrofa-budowlana-na-sienkiewicza-w-lodzi-pomylkowe-wezwania-swiadka-na-procesie,12547668/

Katastrofa budowlana na Sienkiewicza w Łodzi. Pomyłkowe wezwania świadka na procesie
Wiesław Pierzchała 
4 października 2017 AKTUALIZACJA: 4 października 2017 20:23
Do pomyłkowego wezwania świadka doszło na procesie w sprawie pamiętnej katastrofy budowlanej u zbiegu ul. Tuwima i Sienkiewicza. To dość nietypowa i zaskakująca sytuacja. Doszło do niej w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście. Toczy się w nim proces dwóch właścicieli firm budowlanych i dyrektora z firmy, do której należał biurowiec.
 W środę na rozprawę wezwano troje świadków związanych z rodziną właścicieli biurowca. Dwoje nie stawiło się bez usprawiedliwienia, więc sędzia Anna Starczewska ukarała ich karą w wysokości 2 tys. zł.
Przybyła za to Teresa K., którą... nikt - ani obrońcy ani prokurator - nie chciał przesłuchać, bowiem nie było takiej potrzeby. 
Żadna ze stron nie wnioskowała o jej przesłuchanie. Teresa K. przybyła do sądu na próżno.
 Okazało się, że w sprawie tej - występujący jako świadek - był poszukiwany Michał K. Policjanci nie mogli go znaleźć, więc przyjechali na rozmowę do jego matki - Teresy K. Wyjaśniło się, że Michał K. przebywał zagranicą. Jednak ślad tej wizyty pozostał w protokołach.
Stąd omyłkowe wezwanie Teresy K., za co sędzia Starczewska ją przeprosiła. W sprawie tej chodzi o zdarzenie z 23 listopada 2015 roku, kiedy to przy ul. Sienkiewicza 47 zawalił się mający cztery kondygnacje budynek z około 1880 roku, który pełnił funkcję biurowo-usługową. Na szczęście nikt nie zginął.
_________________________________________________________________________________________________________
Dla tych którzy nie śledzą sprawy rodzina włascicieli biurowca to Adam K., Michał K. a Teresa K. to ich mamusia.
Dla tych którzy śledzą jeszcze mniej dokładnie Pan Adam K. wie najwięcej o operacji przeprowadzonej na HAWE SA na jesieni 2015 roku polegającej na obsadzeniu Rady Nadzorczej swoimi pionkami z CFI oraz wyprowadzenia 92 mln zł z ORSS plus wierzytelności za 35 mln zł no i obligacje.
A wie najwięcej dlatego ponieważ ówcześni akcjonariusze którzy za tym wszystkim zagłosowali to były jego pionki (Glob Investment, Aneta Maciaszek, Monika B., CFI)
Dodatkowo w pakiecie uczynił swojego słupa Tomasza B. prezesem Hawe Budownictwo i ORSS (oczywiście bezprawnie wyprowadzone również w opinii syndyka Makucia)
Te 92 mln zł trafiły według pulsu biznesu do m.in RESTATA INVESTMENT LIMITED, a które to również pieniądze jak wynika z moich wyliczeń posłużyły do wykupienia obligacji Hawe więc teraz sumiennie Hawe Telekom spłaca obligacje wykupione za skradzione sobie samemu pieniądze :-)

Poniżej mały skan do kogo należy RESTATA INVESTMENT Z GIBRALTARU Z SIEDZIBĄ W 28 IRISH TOWN GIBRALTAR
https://i.imgur.com/QL8NN8g.png
p.s Czyli Michał K. bezskutecznie był poszukiwany przez policję i przebywa sobie zagranicą (hahaha) a w Sądzie w Łodzi dochodzi do ,,nietypowych" i ,,zaskakujących" sytuacji. Bardzo ciekawe nieprawdaż?

p.s 2 W razie gdyby Syndyk Krzysztof Gołąb, Prokuratura, Sąd i ARP zechcieli zając się łaskawie sprawą odzyskania blisko 90 mln zł podaję kontakt i numer pod którym można znaleźć Pana Michała K. dyrektora spółki RESTATA INVESTMENT LIMITED.

CFI HOLDING S.A.
Siedziba:
Teatralna 10-12,
50-055 Wrocław
Kontakt:
tel. 71 348 80 10
fax: 71 343 89 87
kontakt@cfiholding.pl
Kontakt Dla Inwestorów:
ir@cfiholding.pl
NIP 898-10-51-431
REGON 930175372
KRS 0000292030
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 26.847.837,40 zł
Alior Bank O/Wrocław: 88 2490 0005 0000 4520 2183 5366
(http://www.cfiholding.pl/)

(Panie Syndyku, ARP i Prokuraturo wyjasniam uprzejmie że PAN MICHAŁ JEST SZEFEM CFI I TAM GO MOŻNA ZNALEŹĆ, A VICE-PREZESEM ANDRZEJ WITKOWSKI KTÓRY CUDOWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI BYŁ BODAJŻE DO CZERWCA VICE-PREZESEM HAWE S.A)
(PREZESAMI SPÓŁECZEK DO KTÓRYCH ZOSTAŁY SPRZEDANE ZA CZAPKĘ ŚLIWEK WIERZYTELNOŚCI ODSYŁAM DO ANALIZY ANNA7811, NIE BĘDZIE ZASKOCZENIEM KTO TAM PREZESUJE)

p.s 3 Z góry wybaczcie mi duża dozę sarkazmu w poście ale cała sytuacja na Hawe z racji tego ze jest tak dość klarowna przypomina cyrk już od bardzo dawna.

p.s 4 Pozdrowienia dla ,,sądu" tego od wyznaczenia terminu walnego zgromadzenia akcjonariuszy za to że drugi miesiąc zajmuje im to co dziecku z przedszokla zajęło by 5 minut

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.